pompon

środa, 11 stycznia 2012

Na warszawskiej Woli powstało miejsce dla rodziców i dzieci, jakiego dotychczas nie było. Pompon łączy w sobie chyba wszystkie potrzeby rodziców, którzy mają ochotę wyjść z dzieckiem. Jest kreatywnie pomyślana przestrzeń na zabawę - dzieci czują się w niej bardzo dobrze - zadaszone domki, sprytne drewniane konstrukcje, oddzielna przestrzeń dla niemowląt i maluszków. Jest dużo (więc nie ma wyrywania) fajnych zabawek - instrumentów muzycznych, pojazdów, drewniana kuchenka i sklepik z ladą. To tylko mała część:


Jest dobre jedzenie. Pompon wyróżnia się tym, że tu można solidnie i pysznie zjeść. Dania włoskie, hinduskie, najlepszy eko-rosołek, sałaty i ciekawe napoje. Mleko ryżowe lub sojowe do kawy dla chętnych! Dziękuję też Pomponowi za niewystawianie słoików pełnych słodyczy na ladzie. Na deser są zdrowe muffiny i ciasto marchewkowe (menu się zmienia).


Pompon ma też solidne zaplecze - dwie dodatkowe sale na zajęcia plastyczne (świetnie prowadzone zajęcia z recyklingu dla przedszkolaków), na urodziny i inne imprezy, salkę z konsolą Wii (jestem jej cichą fanką) dla rodziców i nastolatków, przewijak i wszystko, czego można sobie zamarzyć. Jest tez minisklepik z dobrą modą dla mam i fajnymi zabawkami - wszystko w rozsądnej ilości. Ten brak komercyjnej nachalności bardzo mi się w Pomponie podoba. To on sprawia też, że Pompon wpasował się dobrze w niebogatą część Woli - przychodzą tu nie tylko ludzie z rodzinami, ale też starsze osoby samotne. Klimat tu z lekka berliński - z tymi wielkimi witrynami i jasnym oświetleniem - bez szpanu i hermetyczności. 


No i jeszcze jedna ważna rzecz - dbałość o estetykę wnętrza. Sztuka muralu odżywa! Jeśli chcecie zobaczyć i dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na stronę i na profil na fb.

PS. Rodzice z wózkami! Niestety Pompon nie ma podjazdu - na jego zbudowanie nie zgodziło się miasto... Jednak obsługa chętnie pomoże przy wnoszeniu wózka, a wkrótce ma się pojawić przenośny podjazd.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...