ruszamy w drogę

wtorek, 12 kwietnia 2011


czyli - hurra - zbliżają się Święta a zaraz po nich wyczekany weekend majowy. Spakujemy manatki, kalosze ale i koszulki z krótkim rękawem. Weźmiemy kilka zabawek i ruszymy... A my już dziś możemy Wam polecić coś, co może przydać się w drodze, by dzieciaki nie oszalały po pierwszym kwadransie uwięzienia w foteliku samochodowym. Wszelkie podróżne gadżety - podręczny soczek, kredki, przytulanki i te tysiące drobiazgów można uporządkować w aucie na przykład w takim oto organizerze (84,95 zł): 

Podoba nam się oryginalny nadruk z szaleństwami Pippi, a także jakość wykonania (potwierdzona certyfikatem ISO). Organizer łatwo zamontować i jest bardzo stabilny. Przy pakowaniu się warto też dać dzieciom pole do popisu. Przydadzą się praktyczne walizeczki, które także po wakacjach posłużą w dziecięcym pokoju. I tu mamy znowu zwariowaną Pippi (44,95 zł):

ale i klasyczne wzory, dla tych, co wolą grzeczne dzieci ;-):Zestawy składające się z trzech walizek kosztują 84,95 zł, ale wszystkie te przedmioty, i wiele innych, możecie kupić z 10% zniżką w sklepie zyrafyzszafy.pl. Promocja trwa do 18 kwietnia, a szczegóły jej działania znajdziecie tu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...