na przyjęciu u misia endo

czwartek, 14 kwietnia 2011

Pewnej soboty miś endo zaprosił nas na zakupy. Bowiem w warszawskiej Galerii Mokotów otworzył swój nowy sklep. 


Jak to u endo bywa, sklep bardzo fajny! Wszystko zrobione z głową i endowym poczuciem humoru! Dobrze przemyślany i zaaranżowany.  Wchodząc od razu wiesz, które działy są Twoje, a które  będą za lat kilka. 


My pokochałyśmy muchomorkowe sukienki i serię z lwami, ukochanymi przez moją córkę. Także nasz endowy miś otrzymał nowe ubranka. Oprócz nas było wiele małych gości, którzy tej soboty mogli wyżyć się artystycznie w prawdziwie świątecznym klimacie. 


W ramach piątej już odsłony akcji "Odkrywamy talenty" wspólnie z kibicującymi rodzicami malowali pisanki. Wszystkie pisanki zostały sfotografowane i powieszone w galerii internetowej endo. Od jutra każdy z nas będzie mógł zagłosować na swoją ulubioną. Pisanki malowały także znane postacie świata show biznesu, między innymi: Monika Mrozowska, mama propagująca zdrowe odżywianie (tutaj możecie przeczytać bardzo ciekawy wywiad z nią) oraz Przemysław Saleta, pięściarz o lwim sercu, który oddał swoją nerkę córce, podbijając przy okazji w mediach bardzo ważny temat przeszczepów. 


Ich pisanki od 17 kwietnia będą wystawione na specjalnej aukcji allegro, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Fundację Spełnionych Marzeń. Licytować można do 23 kwietnia. A żeby tego było mało... to każdy z nas kto zrobi zakupy w dowolnym sklepie endo w najbliższą niedzielę wesprze Fundację i jej podpopiecznych! A pomagać warto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...