testujemy kwa kwa...

poniedziałek, 21 marca 2011

.... lub pelikana od peekaboo - jak kto woli. W każdym razie na imię ma James i jest mega praktycznym gadżetem. James mieszka z nami już od kilku miesięcy. I tak bardzo go polubiliśmy, że zastanawiamy się czy nie dokupić mu towarzystwa. James to sprytny stoper do drzwi. Wykonany jest z lekkiej pianki. Nakłada się go na klamkę i zapomina o trzaskających drzwiach wybudzających maluchy z popołudniowej drzemki (a za chwilę sezon przeciągów zaczynamy) i poprzycinanych paluszkach (maluchy uwielbiają się bawić drzwiami... szczególnie te raczkujące, zresztą chodzące również). Dodatkowo my, właściciele kota wkładamy go też do drzwi od łazienki z kuwetami - goście, którzy kota nie mają notorycznie je zamykają. Teraz tego problemu już nie mamy.

James działa bardzo prosto. Instrukcja obsługi jest zbędna. Nakładamy go na drzwi. Jeżeli chcemy je zamknąć wystarczy James'a obrócić. Nie ma potrzeby ściągania go z drzwi.

Poza tym, że James jest bardzo wygodny i praktyczny - ma świetny design. Bardzo fajnie wygląda na klamce. Większość osób reaguje na niego jak na typowo dekoracyjną rzecz... zupełnie nie doszukując się w nim użytkowych funkcji. Występuje w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim. Kosztuje 36 zł. A dla naszych czytelników mamy specjalną promocję! Przy zakupie James'a koszt dostawy - gratis! Uwaga! zamówienia należy składać na mejla info@peekaboo.com.pl, w tytule mejla wpisując nasze ulubione hasło ładnebebe. Promocja trwa do 31 marca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...