taniej i made by mammy!

piątek, 25 marca 2011
i to dwie polskie mammy! Wymyśliły kilka sprytnych patentów ułatwiających życie, wyprodukowały je, dostały nawet nagrodę i założyły sklep, gdzie można znaleźć ich produkty ( i nie tylko). Klucz do sukcesu? Brak infantylnych wzorków i nacisk na estetykę. Sami spójrzcie:

To właśnie pelerynka do karmienia w miejscach publicznych (62,99 zł - 89,99zł) wygrała tytuł Superproduktu 2010 mesięcznika Mam Dziecko. To sposób na zapewnienie sobie i dziecku odrobiny intymności przy karmieniu wtedy, kiedy jesteśmy aktywne i bywamy w zatłoczonych miejscach. O zaletach i specyfice pelerynki poczytajcie w opisie produktu. Rodzicom robiącym zakupy z dziećmi przyda się też specjalny pokrowiec na supermarketowy wózek (140 zł), który bywa - delikatnie mówiąc - brudny.

Ja nie wychodzę z domu bez woreczka na mokre ubranka (24,50 zł - 35 zł) - przecieki i wpadki zdarzają się dzieciom w różnym wieku.


Są też oryginalne szlafroczko-ręczniki ( od 49 zł do 70 zł)


Wszystkie produkty made by mammy są ładnie opakowane i nadają się na prezent, warto też obejrzeć gotowe zestawy upominkowe (od 105 zł).

W sklepie znajdziecie też produkty innych producentów, m.in. ksiązki, torby Ju-Ju-Be i całe mnóstwo akcesoriów, łącznie z hamakami, lampkami, kosmetykami... A od dziś do 8 kwietnia zakupy w made by mammy możecie robić 10% taniej. Promocja dotyczy zakupów o wartości powyżej 50 zł. Aby z niej skorzystać wpiszcie w miejsce na kupon rabatowy kod.... nie! Nie ładnebebe! Tym razem i wyjątkowo kod brzmi: DY1751wD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...