testujemy: brudasek na bajerze

czwartek, 4 listopada 2010

to hasło śliniaczkowej marki beauty&the bip. I z całą pewnością oddaje wypasioną jakość tych śliniaków. Pozostając do tej pory w fazie poszukiwań śliniaka idealnego, szczęśliwie udało mi się na swojej drodze spotkać beauty&the bip. Moja kuchnia do tej pory świeciła całą masą schnących tańszych i droższych śliniaków. Teraz zredukowałam liczbę dodatkowych elementów scenografii do niezbędnych trzech. Jednym z nich jest właśnie beauty&the bip, mocno wyróżniający się na tle pozostałych. Co sprawia, że te śliniaki  odstają od tych "zwykłych"?
Przede wszystkim jakość. Kiedy po raz pierwszy wzięłam je do ręki - doznałam szoku. Śliniaki beauty&the bip są wyprodukowane z grubej, mięsistej, ale także bardzo delikatnej w dotyku bawełny. Śmiało możemy przecierać nią delikatną buśkę maluszka. Śliniaki laminowane mają na wierzchu bardzo wytrzymały materiał, z którego w prosty i szybki sposób możemy zetrzeć resztki jedzenia. Wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką.Śliniaki beauty&the bip są niemal niezniszczalne. Mimo długiego użytkowania pozostają jak nowe, w przeciwieństwie do całej masy tańszych śliniaków, które gniotą się, trudno dopierają, tracą swój kształt. Są bardzo precyzyjnie wykończone. Można zauważyć dbałość o każdy szczegół: nie prują się, rzep się nie mechaci i nie zmniejsza swojej przyczepności. Są duże, przykrywają sporą powierzchnię ciałka malucha. I na sam koniec coś, co oprócz bardzo wysokiej jakości, stanowi o wyjątkowości tej marki - mnogość oryginalnych wzorów i kolorów. Oto kilka przykładów:

dla maluszków mogą być bawełniane truskawki lub marchewki na gwiazdcedla fanów słodyczy apetyczne brownielub lody waniliowe


dla starszych maluchów, rozpoczynających swoją przygodę z poważnym jedzeniem, 
proponujemy śliniaki laminowane w wersji romantycznej


lub wręcz przeciwnie - rockowej
Śliniaki beauty&the bip to doskonały pomysł na prezent dla malucha. Można naprawdę przebierać w kształatach i aplikacjach. Są świetnie pakowane w oryginalne  materiałowe woreczki, które śmiało można wykorzystać do całej masy innych rzeczy.

Śliniaki są do kupienia i obejrzenia w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych. Tutaj znajdziecie pełną listę. A dla naszych czytelniczek i czytelników mamy ofertę specjalną! Do 20. 11 możecie kupić Wasz wymarzony wzór śliniaka 15% taniej. Wystarczy wybrać i zamówić go przez sklep beauty&the bip, w uwagach wpisując "ładnebebe". Następnie poczekać na mejla zwrotnego z informacją o cenie 15% niższą i taką kwotę zapłacić przelewem.  Także do dzieła i już Wam zadrościmy tego szoku przy pierwszym kontakcie :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...