ładne święta cz. 1 - papierowe love

czwartek, 11 listopada 2010


Zaczynamy od tektury. Bo papier jest świetny. Kreatywny i ekologiczny. Do tego potrafi być bardzo estetyczny i designerski. Oto kilka fajnych przykładów papierowych zabawek, które znalazłyśmy zarówno w naszych polskich jak i zagranicznych sklepach. No bo spójrzcie na takiego konia


Wysokość 25 cm. Do siadania, malowania. A na dodatek w środku ma dzwoneczek. Do kupienia w mamiegamie. Kosztuje 60 pln. Do zabaw w dom lub w chowanego idealnie nada się tekturowy dom - mój typ!

Można domalować kolejne zwierzaki lub coś zupełnie z innej bajki. Można wyglądać przez okno lub zapakować się do środka i wogóle nie wychodzić. Maluchy mają mega frajdę - widziałam na własne oczy! Kosztuje 140 pln. Do kupienia w mamiegamie. A może przepiękna kołyska tekturowa dla maluchów. Można w niej kłaść do snu ulubione ręcznie szyte lalki. 
                                     
Jest łatwa i lekka do przenoszenia dla dzieci. Do kupienia w naturalkids.  Kosztuje 199pln. Jest też tekturowy domek dla lalek. 


Do długich zabaw w życie dorosłych. Kosztuje 299pln. Do kupienia w naturalkids. Jakoś tak dziewczyńsko się zrobiło, a więc dla przeciwwagi całkiem chłopięcy robot

w zestawie z farbkami. Kosztuje 39,95$. Do kupinia w świetnym, niestety australijskim sklepie, który jednak wysyła na cały świat. Także jak ktoś się uprze ma jeszcze chwilę. A  jeszcze więcej papierowych inspiracji znajdziecie na tytułowym blogu papierowelove.wordpress.com. Świetne na oddech w świątecznym szale.


2 komentarze:

jednoiglec pisze...

a może lepiej prezenty DIY? :)

kosmosik pisze...

także są w planach! także śmiało możecie Wasze propozycje przesyłać do nas na mejla ladnebebe@gmail.com

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...